Żabka - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
3.0 (57 głosów)
O sieci Żabka
ŻABKA

Mały wielki sklep

Kto z nas nie musiał wyskoczyć wieczorem po jedną małą rzecz do sklepu, a jak na złość duży supermarket dwie ulice obok był już zamknięty? Takie sytuacje awaryjne zdarzają się bardzo często, w związku z czym naprzeciw potrzebom milionów konsumentów wyszła niesamowita sieć sklepów typu convenience, prowadzona pod nazwą Żabka. Firma ta istnieje na polskim rynku od 1998 roku i aktualnie jest w posiadaniu ponad 4700 sklepów działających pod szyldem Żabka oraz Freshmarket. Każdy klient odnajdzie w Żabce najbardziej potrzebne produkty, zarówno spożywcze, jak i przemysłowe. Ta niezwykła sieć sklepów cieszy się popularnością w tysiącach miast całej Polski, oferując przystępne ceny najwyższych jakościowo produktów.

Olbrzymim atutem sklepów Żabka są wydłużone godziny działania sklepów, a także możliwość korzystania z nich w dni świąteczne oraz wolne od pracy. Niektóre ze sklepów wprowadziły opcję punktów całodobowych, dzięki czemu zaczęły cieszyć się jeszcze większą popularnością wśród szerokiego grona konsumentów. Kilka lat po otwarciu pierwszego sklepu w Poznaniu wiele punktów wprowadziło dodatkowe usługi, takie jak opłacanie rachunków, zakup kuponów Lotto oraz doładowanie telefonów. Taką gamę usług nazwano “Zielonym Okienkiem”, a Żabki zyskały dzięki niemu jeszcze większą popularność.

Aktualnie sklepy sieci Żabka prezentują w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów spożywczych, takich jak wędliny, nabiał, słodycze, alkohole oraz tzw. produkty “convenience food”, które w dzisiejszych czasach cieszą się niezwykłą popularnością. Są to między innymi różnego typu przekąski, gotowe chłodzone dania, świeże kanapki, a także wyciskane soki. Zaproponowana przez Żabkę oferta cieszy się olbrzymią popularnością wśród osób młodych oraz będących w wieku średnim. Dzięki tak innowacyjnej propozycji tej polskiej sieci handlowej wielu uczniów i studentów, a także osób pracujących ma szansę zjedzenia zdrowego oraz świeżego posiłku w niskich cenach.

W 2012 roku sieć sklepów Żabka rozpoczęła proces wdrażania innowacyjnego projektu “Sklep za czynsz”. Taka oferta opiera się na współpracy z małymi, niezrzeszonymi sklepikami osiedlowymi, które z założenia miały zostać wydzierżawione punktom Żabka na okres dziesięciu lat. To rozwiązanie okazało się niezwykle korzystne dla obydwu stron, przynosząc bardzo duże zyski w szczególności właścicielom małych sklepów. W rezultacie do 2014 roku zgłosiło się ponad 2700 prywatnych przedsiębiorców jeszcze bardziej popularyzując sklepy Żabka.

Moc promocji w Żabce

Właściciele sklepów Żabka pragną wspierać potrzeby ich konsumentów, proponując mnóstwo niezwykle korzystnych obniżek na wyciągnięcie ręki. Sklepy umieszczają setki swoich promocji w niezawodnych oraz bardzo przejrzystych gazetkach promocyjnych, dzięki którym wszystkie najbardziej wyczekiwane zniżki znajdują się w jednym miejscu. Przygotowane przez sieci sklepów Żabka gazetki z całą pewnością staną się innowacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich fanów zakupów. Dzięki gazetkom promocyjnym dostępnym w Żabce, zakupy w małych sklepach osiedlowych przestaną kojarzyć się z olbrzymimi cenami.

Opinie o sieci Żabka
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
 • piotrek
 • 05/03/2017
 • 1
nie polecam żabki w Wielogłowach obsługa fajna dziewczyny pracują po 8lub 9 godz bez przerwy na posiłek szefowa fatalna zmusza pracownice do sprzedaży przeterminowanych produktów nie pijcie tam kawy mleko daja przeterminowane z sklepu i wiele innych do hot-dogów daja sosy najtańsze przelewane do opakowań żabki parowki przeterminowane z innego sklepu już o innych rzeczach na ciepło nie wspomnę daty sa przepisywane po upływie terminu
Default avatar
 • mati
 • 28/10/2016
 • 1
w Sieradzu na ulicy Jana Pawła 2 obsługa była fatalna.Kasjerka źle zwraca się do klientów np. sprzedawczyni zabroniła mi chodzenia po sklepie pod pretekstem umytej podłogi, i wyzywała mnie od ,, Chorego psychicznie''bo podszedłem do kasy poprosiłem o zniżkę promocyjną która jest na bilbordzie okna sklepu.pamiętam też że gdy zastanawiałem się nad wyborem lay's to pani okrzyczała mnie mówiąc ,,przyszedłeś do muzeum czy na zakupy''' obsługa która jest w Żabce jest chamska,złośliwa,wredna i oburzająca.
Default avatar
 • adam
 • 31/08/2016
 • 0
chwali się, że długo otwarte, ale asortymentu nie ma za dużo, często nowi ekspedienci się pojawiają, najbardziej się podoba długo otwarte, i w wielu miejscach, a nawet znane dobre marki są wiec - ok by niepelnosprawny,org
Default avatar
 • Czesław
 • 24/08/2016
 • 0
Słyszeliście coś o żabce na ulicy Olbrachtowskiej? Iwona Ł. podobno jest jej właścicielem. Syf, smród i wykorzystywanie pracowników, czy korporacja daje na to przyzwolenie? Krzyczy, mało... Drze się na pracowników przy klientach. Czy kogoś to w ogóle obchodzi? Dziewczyny notorycznie są zwalnianie i zatrudnianie i nikt nie jest w stanie tego pilnować bo Pani Ł. nie podpisuje umów o prace, być może ktoś w korporacji będzie tym zainteresowany? Materiał na uwaga.tvn.pl
Default avatar
 • Aneta
 • 21/06/2016
 • 1
Do samego sklepu nic nie mam ale przy ul. Pięknej w Warszawie obsługa obraża klientów wchodzących na dzień dobry śpiewając obraźliwie piosenki o klientach. Zawsze była głośna ale to już przegięcie...stworzył się tam taki praski wulgarny klimat
Najbliższe sklepy sieci Żabka